aboutus
مشخصات QC

با استفاده از فناوری پیشرفته بین المللی ، خط تولید مدرن و استاندارد کنترل دقیق کیفیت ، DO'S FARM قبلاً یک سری گواهینامه کیفیت ISO-22000، HACCP، حلال، MUI-HALAL، SC گواهینامه

 

ما همچنین تعدادی اختراع ثبت اختراع از خود آب نبات گرفته تا بسته بندی بیرونی آن بدست آورده ایم.بنابراین ، DO'S FARM تحت عنوان "گوانگدونگ شرکت با تکنولوژی بالا"در سال 2018.

 

به عنوان یک تولید کننده شناخته شده و قابل اعتماد غذایی ، کیفیت محصول باید یک وظیفه اصلی باشد.طرح "کنترل کیفیت کامل”دقیقاً در تولیدات روزانه اجرا می شود.به منظور اطمینان از کیفیت بالای محصول ، کنترل کیفیت باید از منشا مواد اولیه باشد.برای اصرار بر خرید کیفیت عالی مواد ، خرید مواد از تأمین کنندگان با صلاحیت بین المللی را به دلیل کیفیت بهتر آنها ترجیح می دهد.
 

علاوه بر این ، برای اطمینان از حمل 100 perfect محصول عالی به بازار ، واجد شرایط است تیم QCدر کنترل کیفیت در مورد پذیرش در کارخانه دقیق تر خواهد بود.همچنین تمام مراحل عملیاتی و تمام مراحل کار را تا زمان تولید کامل محصولات نهایی دقیقاً کنترل کنید.

 

کیفیت عالی محصول از یک محیط تولید خوب و روش مثبت در مدیریت دقیق تولید ایجاد می شود.اهرم با100000 سطح کارگاه عاری از گرد و غبار، تجهیزات پیشرفته ، و موثر است نرم افزار ERP در تجزیه و تحلیل داده های تولید ، کیفیت محصول به اندازه کافی تضمین شده است.

گواهینامه ها
اطلاعات تماس