aboutus

Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd.

Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
مارک های: XINLE
تعداد کارمندان: 400~499
فروش سالانه: 10,000,000-20,000,000
سال تاسیس: 2002
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

چین Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

    در سال 2002 تأسیس شده و دفتر مرکزی آن در چائوژو واقع شده است ، گوانگدونگ شینل شرکت مواد غذایی ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت مبتنی بر فناوری مدرن است که متخصص در تحقیق و توسعه ، تولید و بازاریابی برای محصولات تازه و تازه شیرینی پزی.

 

    مزرعه را انجام دهید، مارک اصلی ما ، از زمان تاسیس ، اکثر مشتریان در چین و کشورهای خارج از کشور به اتفاق آرا مورد اعتماد بوده اند.

 

یکی از پرفروش ترین محصولات اختراع شده -آب نبات نعناع بدون قند ویتامین C & قرص شیر کاربردی، با استفاده از مواد اولیه وارداتی و مواد طبیعی با کیفیت بالا تولید می شود.این ماده فواید زیادی از مواد غذایی و مواد غذایی روزانه مورد نیاز بدن انسان را به همراه دارد.

چین Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

    شرکت ما اکنون بیش از 23000 متر مربعکارخانه استاندارد GMP در فضا.علاوه بر این ، ما بیش از استخدام می کنیم500 کارمند، شامل 70 تکنسین ارشد.

 

DO'S FARM قبلاً یک سری گواهینامه های کیفیت مانند ISO ، HACCP ، CIQ و HALAL.همچنین تعدادی اختراع ثبت اختراع به دست می آورد.این عنوان "گوانگدونگ شرکت با تکنولوژی بالا" در سال 2018 عنوان شد.

    

کیفیت عالی محصول از یک محیط تولید خوب و روش مثبت در مدیریت دقیق تولید ایجاد می شود.ما با استفاده از100000 سطح کارگاه عاری از گرد و غبار، تجهیزات پیشرفته و نرم افزار ERP م effectiveثر در تجزیه و تحلیل داده های تولید ، کیفیت ما را تضمین می کند.

چین Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

به عنوان یک تولید کننده شناخته شده و قابل اعتماد غذایی ، کیفیت محصول باید یک وظیفه اصلی باشد.طرح "کنترل کیفیت کامل" به شدت در تولیدات روزانه اجرا می شود.

 

به منظور اطمینان از کیفیت بالای محصول ، کنترل کیفیت باید از منشا مواد اولیه باشد.اصرار بر خرید کیفیت عالی مواد از تامین کنندگان واجد شرایط بین المللی به دلیل کیفیت بهتر آنها.

 

علاوه بر این ، برای اطمینان از حمل 100٪ محصول کامل به بازار ، یک تیم QC واجد شرایطدر کنترل کیفیت در مورد پذیرش در کارخانه دقیق تر خواهد بود.برای نظارت بر کل مراحل عملیاتی و مراحل کار تا زمان تولید کامل محصولات نهایی.

چین Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. نمایه شرکت 3

DO'S FARM نه تنها یک تولید کننده آب نبات است بلکه در بازاریابی و عملکرد نام تجاری نیز مهارت دارد.ما یک تیم فروش حرفه ای با بیش از150 نخبه فروشو قوی تیم بازاریابی برای افزایش آگاهی از نام تجاری ما

 

تاکنون ، محصول اصلی ما - نعناع های بدون شکر & قرص شیر کاربردی به بیش از 16 کشور مانند ژاپن ، کره ، تایلند ، رومانی ، مالزی ، اندونزی و غیره صادر شده است ...

 

محصولات و مارک ما به بسیاری از سوپرمارکت های معروف و بین المللی KA و CVS عرضه شده است وال مارت ، کارفور ، RT-Mart ، Lotus ، Auchan ، 7-Eleven ، Family-Mart ، GS25 و غیره...

 

تاریخ

--- 2002

 

    Guangdong Xinle Foods Co.، Ltd. (صاحب نام تجاری و تولید کننده DO'S FARM) در سال 2002 پیدا شد. در آن زمان ، این فقط یک کارخانه کوچک با تعداد کمی کارگر بود که محصولات کمی تولید می کرد.

 

اما ما هنوز هم اصولی را اصرار داریم که "کیفیت ابتدا" برای تولید همه کالاهای ما و تأمین نیاز مشتریان است.و شعار "کیفیت باعث ایجاد نام تجاری می شود ، یکپارچگی باعث موفقیت در آینده می شود" را حفظ کرد.

 

--- 2004:

 

به منظور بزرگتر کردن مقیاس و توجه بیشتر به بازار صادرات.Guangdong Xinle Foods Co.، Ltd.کارخانه تولید را به 6000 متر مربع توسعه داد ، 20 مجموعه تجهیزات وارداتی و سیستم تولید پیشرفته در آن زمان سرمایه گذاری کرد.ما توانستیم محصولات بیشتری از جمله آب نبات فشرده ، آب نبات نرم و قرص شیر و غیره تولید کنیم ...

 

---- 2012-2014:

 

با بیش از 10 سال تجربه نصب شده در بازار صادرات ، در سال 2012 به بازار داخلی بازگشتیم. مارک خود را راه اندازی کردیم - "DOSMC"&"مزرعه را انجام دهید"در سال 2014. فقط با استفاده از 2 سال برای دستیابی به حجم فروش 0 تا 38 میلیون دلار.

 

----اکنون:

 

پس از بیش از 18 سال کار سخت ، Guangdong Xinle Foods Co.، Ltd.و مارک ما "DO'S FARM" اکثر مشتریان در چین و کشورهای خارج از کشور به اتفاق آرا اعتماد کرده اند.این شرکت اکنون بیش از23000 متر مربع کارخانه استاندارد GMP در فضا.

 

علاوه بر این ، بیش از 500 کارمند از جمله 70 تکنسین ارشد استخدام شده است.ما قبلاً یک سری گواهینامه های کیفیت مانندISO ، HACCP ، CIQ و HALAL.همچنین تعدادی اختراع ثبت اختراع به دست می آورد.این عنوان "گوانگدونگ شرکت با تکنولوژی بالا" در سال 2018 عنوان شد.

 

محصولات ما با نام تجاری ما "DO'S FARM" به بیش از 16 کشور مانند کره ، ژاپن ، تایلند ، رومانی ، اندونزی و غیره صادر شده است. همچنین کالاها به بسیاری از کانال های فروش معروف بین المللی مانند وال مارت ، کارفور ، RT-Mart ، Lotus ، 7-Eleven ، Family-Mart و به همین ترتیب ...

سرویس

مزیت و خدمات ما:

 

*بهترین کیفیت: انتخاب بهترین مواد اولیه از داخل و خارج از کشور برای اطمینان از کیفیت محصول

 

*قیمت رقابتی: ما کارخانه خود را داریم ، بنابراین توانایی ارائه بهترین قیمت به شما را نسبت به شرکت بازرگانی داریم

 

* گواهینامه کیفیت: استاندارد HACCP ، ISO22000 ، HALAL ، MUI-HALAL ، FDA

 

* پشتیبانی قوی از بازاریابی: تهیه انواع مواد نمایشگر و تبلیغاتی برای رویداد بازار و کمک به شما برای ارتقا سطح آگاهی از برند خود

 

* تیم فروش حرفه ای: بیش از 150 نخبه فروش برای کمک به شما در بهبود فروش و کسب سود بیشتر

 

* تیم طراحی مستقل: ارائه یک طراحی منحصر به فرد با توجه به بازار هدف خود

 

* تیم تحقیق و توسعه حرفه ای: تهیه و توسعه طعم و آب نبات سفارشی که مشتری درخواست می کند

 

* تیم کنترل کیفیت: برای اطمینان از اینکه هر قطعه آب نبات ما با تمیزترین و ایمن ترین استاندارد تولید می شود

 

 

مزایای فنی:

 

* مخلوط کن پیشرفته و دستگاه فشرده سازی که از آلمان وارد شده است

 

* ماشین تمام اتوماتیک و سرعت بالا برای تولید محصولات با بهترین کیفیت در کمترین زمان

 

* کارگاه تولید استاندارد GMP تمیز و ایمن که بیش از 23000 متر مربع است

 

* مجموعه کامل سیستم تهویه هوا برای کارگاه ما

 

* 100000 سطح کارگاه عاری از گرد و غبار برای تولید همه آب نبات ما

 

* استفاده از نرم افزار موثر ERP در تجزیه و تحلیل داده های تولید برای تضمین کیفیت محصول

 

 

 

خدمات پس از فروش:

 

* یک تیم همیشه آنلاین پس از فروش برای حل مشکل شما

 

تیم فروش حرفه ای برای کمک به فروش شما مهم نیست که در کانال MT یا کانال سنتی کار می کنید

 

* تیم زنجیره تامین را واجب کنید برای ردیابی هر دسته از محصولات خوب و ردیابی

 

* خدمات حمل و نقل حرفه ای: ما با بسیاری از شرکت های حمل و نقل مانند COSCO ، MSK ، MSC ، OOCL ، PIL و غیره همکاری کردیم ... برای اطمینان از اینکه هر کانتینر کالا با خیال راحت به شما تحویل داده می شود.

 

 

 

تیم ما

تیم حرفه ای:

 

* تیم تحقیق و توسعه: یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای برای سرمایه گذاری در هر نوع طعم ، فرمول و هر نوع آب نبات مورد نیاز شما

 

* تیم کیفیت و کنترل: بیش از 20 تکنسین ارشد در تیم پرسش و پاسخ ما ، برای اطمینان از کیفیت ما

 

* کارگر خوب آموزش دیده: 500+ کارگر خوب آموزش دیده برای تولید آب نبات برای شما

 

* تیم طراحی مستقل: تیم طراحی بین المللی برای ساخت deisgn منحصر به فرد با توجه به بازار هدف شما

 

* تیم فروش حرفه ای: بیش از 150 نخبه فروش که در زمینه عملکرد MT و GT تخصص دارند

 

* تیم بازاریابی: سرمایه گذاری در مواد مختلف نمایشگر برای بازار خود ، برنامه ریزی رویداد بازاریابی برای ارتقا سطح آگاهی از برند

 

* تیم قوی زنجیره تامین: اطمینان حاصل کنید که هر دسته از کالاها می توانند با خیال راحت وارد شما شوند

 

تیم پس از فروش: همیشه تیم آنلاین و حرفه ای پس از فروش برای حل مشکل شما

 

چین Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

چین Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

چین Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

VR Show

برای بازدید از غرفه و محصولات VR ما ، روی پیوند زیر کلیک کنید: ↓↓

 

http://xl.hall.yunzhanyun.com/#

 

 

چین Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

اطلاعات تماس