aboutus
خط تولید

Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd. Guangdong Xinle Foods Co.,Ltd.
Workshop دستگاه ماشین مجزا ماشین فشرده دستگاه پر کردن و برچسب زدن
OEM / ODM

با بیش از 19 سال تجربه نصب و ODM ، Guangdong Xinle Foods Co.، Ltd.مطمئن است که هر نوع آبنبات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت تهیه می کند.

 

ما یک تیم تولیدی حرفه ای و باتجربه با بیش از 500 نیروی کار آموزش دیده و 70 تکنسین ارشد داریم.انواع تجهیزات تولید اتوماتیک و پیشرفته.

 

شرکت ما در انواع آبنبات ها مانند آب نبات فشرده ، آب نبات آب پز شده سخت ، آب نبات چوبی ، گل ختمی ، آب نبات چسبناک و غیره تخصص دارد ...

 

و تهیه هر نوع طعم و مزه ، هر شکل آب نبات مورد نیاز ما برای ما در دسترس است.ما همچنین تیم بازاریابی و مدیر محصول خود را داریم که می تواند پیشنهادی را برای موارد مورد نظر شما ارائه دهد.

 

 

تحقیق و توسعه

  • همانطور که همه ما می دانیم ، رمز موفقیت یک شرکت نوآوری و توسعه است.ما ، شرکت غذاهای گوانگدونگ شینل ، با مسئولیت محدود.یک تیم تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) حرفه ای برای تولید هر نوع شیرینی مورد نظر مشتریان خود داشته باشید.

 

  • ظرفیت تیم تحقیق و توسعه ما تقریباً درجه اول در زمینه تولید آب نبات است.ما هرگز تحقیق را متوقف نمی کنیم و محصولات جدید را با بهترین کیفیت و خوش طعم ترین بافت تولید می کنیم.

 

  • ما همچنین تیم طراحی خود را داریم که بیش از 30 سال در بسته بندی آب نبات تخصص دارد.ما اطمینان داریم که بهترین مورد را برای مورد مورد نظر شما انجام می دهیم.

 

  • جدا از این ، باید گفت که شرکت ما "همکاری استراتژیک" را با Roquette ، بزرگترین تولید کننده Polyol در جهان ، ایجاد کرده است.و ما در دفتر روکتت در چین همکاری و ایجاد آزمایشگاهی کرده ایم.برای کمک به ما در بهبود و تحقیق در مورد محصول ما

 

اطلاعات تماس